FOTOINZERTVOLBA LYŽÍFÓRUMANTICARVINGFOTO-VIDEO
www.carv.cz
 
 
  
E-SHOP Osobní odběr SKIcentrum BRNOKurz FUNCARVINGURYCHLOKURZY carvinguTESTcentrum LUSTI

ZEM&VEK

Slovanství.cz

Čtení >>    Přidat zprávu do stejných rubrik >>
Lyže
skupina:   středisko:  
komu:      jarda 25.07.2005 
předmět: Re: Head iXRC 1200SW 11:52:24 
zpráva: Jestli máš kvalitní foto, z něhož ty nepřesnosti jsou patrné, poslal bych to rovnou do Kennelbachu do fabriky. Nechci zpochybňovat vyjádření Aspenů, ale kde máš záruku, že s výrobcem skutečně komunikovali? Pokud ti to potvrdí Head coby výrobce, tak to třeba nech plavat.
O zárukách v rámci EU se svého času psalo v tisku, nevím to přesně (kdyby někdo věděl, bylo by fajn dát spolehlivou informaci nebo link na ni do placu), ale jsem přesvědčený, že jezdit do jiné země EU rozhodně třeba není.
(Tip na apel na Head: stojí jim tato antireklama na asi nejčtenějších českých lyžařských stránkách za to?)
Ale jak chceš, tvoje lyže a tvoje peníze...
Jinak je fakt, že ve velkovýrobě není milimetr žádná míra. Viděl jsem v jedné světové fabrice naskládané vrstvy nelevné lyže do kazety tak, že opravdu všechno zdaleka nelícovalo...
Otoh, montoval jsem plno desek charakteru CP 13, všechno bez šablon, a ne úplně vždycky mi ty díry vyšly tiptop do středu apod. A fungovalo to.
Když jsem ale měl tvrdýho Vista WC Air do lyží s tlustým horním plechem, nechal jsem si to udělat od dovozce desek osobně, protože tak je plech v desce i lyži a bylo třeba mít to přesně. U tý CP 13 bych jistou míru tolerance FUNKČNĚ připustil, ale od určité míry bych ji jako PLATÍCÍ ZÁKAZNÍK neakceptoval.
Protože jsem ale neviděl, je to všechno teorie.
Autor: ivan Odpovědět ve fóru >>
     Přidat  k oblíbeným položkám        Poslat  emailem odkaz na tuto stránku