Přiznejme si, že dámskou módu stavíme, na úkor pánské, do popředí. Vyplývá to z jednoduchého faktu: ženy obnovují šatník mnohem častěji a pravděpodobněraději než muži. Dámská móda se mění každým rokem, zatímco obrat v pánském oblékání nastává jednou za několik let.
To však neznamená, že by pánská móda byla chudší. Naopak! Klasické elegantní obleky, košile, hedvábné kravaty, kašmírové šály, to jsou kusy, které nepodléhají trendům. Jsou okouzlující na pohleda příjemné na dotek...
Otto Kern
Pohodová móda dokonale kopíruje potřeby a přání městských mužů. Náš obchod nabízí sportovně elegantní košile, příjemné a dobře padnoucí prádlo, výrazné doplňky - brýle nebo tužky. Přesně to, co chce muž, který hledá kompromis kompromis mezi klasickou elegancí a pohodlnou, leč vybranou módou.

Pininfarina
Pod tímto jménem se skrývá značka, kterou stojí za to poznat. Italský tvůrce se proslavil především automobilovým designem. V našem
O tom se snadno můžete přesvědčit
v obchodě s luxusní pánskou módou. Najdete tu oblečení a doplňky renomovaných módních tvůrců, jakými jsou Christian Dior, Valentino, Guy Laroche, Pierre Cardin, Otto Kern či Battista Pinin Farina.

Christian Dior
Obleky a košile perfektních střihů. Kravaty a motýly z pravého hedvábí. Příjemné šály z kašmíru a hedvábí. Klasik světové módy nabízí v tomto obchodě dokonce i tak málo vídané, přesto nezapomenutelné smokingové pásy.

Valentino
Luxusní pánská konfekce dokonalých střihů a materiálů od známého italského návrháře. U Valentina naleznete i řadu doplňků jako jsou manžetové knoflíčky, peněženky a boty.

Guy Laroche
Francouzskou elegancí protkané jméno světové módy... Zkuste jeho svetry - klasicky jednoduché i sportovnější, v žádném z nich se nespletete. Postrádáte tak jednoduchou, ale důležitou drobnost, jako jsou ponožky? Výběr je více než bohatý.

Pierre Cardin
Vyzkoušejte luxusní kabáty z kašmíru. A nebo praktické bundy a kabáty vytvořené z vlákna Amaretto, které se podobá semiši, ale je mnohem praktičtější. Sportovněji laděným mužům padne jedinečný džínový program! U nás objevíte i spoustu nápaditých doplňků. Jsou tu například pouzdra na doutníky či ultramoderní a přesto elegantní obaly na mobilní telefony.

                                       obchodě vás překvapí jeho módní doplňky - peněženky, pouzdra na doklady nebo tužky, praktické kufříky a kufry na kolečkách nebo saky na golfové hole. Vše na dálku poznáte podle vybraného minimalistického designu.

Stojí za to vědět:
Všechny kalhoty, které obchod nabízí, jsou vytvořeny z materiálů obsahujících elastan. To znamená, že ať si vyberete kalhoty jakékoli, nikdy se vám na nich nevytlačí kolena.

Světový servis
Jsou-li vám u saka rukávy krátké, u kalhot nohavice dlouhé, obvykle jdete zkoušet dál... V našem obchodě tuto maličkost vyřešíme za vás. Drobné opravy oděvů vám zajistíme ještě tentýž den, na opravu náročnější si počkáte do dne druhého.