Pánové, a je to tady! Už nemusíte lítat za velkou louži, abyste se patřičně ohákli. Ať už lovíte své oběti v prachu velkoměsta, při vysokohorské tůře nebo se řítíte písečnou krajinou na svém harleyi, či provozujete cokoliv jiného, jistě uvítáte novou kolekci Pall Mall.
   Hledáte TO, na co jste si vydělali uškrceni v obleku? Nastartujte svůj jeep, vybrakujte konto a nechte se unést vším, co jediná speciální prodejna v Evropě - v pražské pasáži Černá růže - nabízí.
   Pall Mall je americká značka s padesátiletou tradicí, která přichází s módou pro volný čas - s módou amerických pilotů. Pod značkou Pall Mall
se skrývá široký sortiment kožených bund, svetrů z ovčí vlny, mikin, triček, košilí ...
  Nadčasové oblečení pro volný čas umožňuje prožít hodně zábavy bez obav, že si je umažete či potrháte. Luxusní výrobky Pall Mall jsou vyrobeny z materiálů odolnejších než kůže. Vysoce kvalitní kevlarové vlákno na bundách pouze
osprchujete a jedete dál. Také vaše trika z velkogramážní mercerované bavlny ani nezaznamenají, že jste upadli nebo proběhli čímsi "trhajícím". Uchvátí vás, s jakou lehkostí kloužou po vašem těle i těle vaší přítelkyně.
   Rozhodli jste se pracovat? Nahoďte na sebe "pracáky", ušetříte peníze za pomocníka i své nervy, protože nejen všechny šroubováky a šroubky, ale i mobil, zastrčíte do kapes a kapsiček, které tyto kalhoty mají.
Nejste žádný drobeček? Nevadí! I na pořádné chlapy značka Pall Mall myslí. Své skvosty opatřené výšivkami, nápisy, zipy a cvocky vyrábí do velikosti XXXL.
   A teď už neváhejte, uvolněte se, popusťte uzdu své fantazii a rozjeďte svoji divokou jízdu s Pall Mall.