Ja som bol na Martinkach (Martinskych holiach) V sobotu 24.3 potom 26-27.3 vzdy od 8.30 do 12.30hod
vacsinov na poslednej zjazdovke ta strma-mozno sme sa tam aj videli kratke nohavice cierne aj bunda cierna
zimer prilba atd.. atomic GS11 atd .. A lyzovalo sa mi v pohode priam fantasticky natoto rocne obdobie a
to boli moje prve navstevi na Holiach vtejto sezone....