LETNÍ LYŽE - terénní brusle
TRAILSKATE

 

 VÝROBA I DISTRIBUCE TRAILSKATE - GATESKATE CELOSVĚTOVĚ SKONČILA

Nové sportovní odvětví. Naprosto revoluční záležitost, srovnatelná s vynálezem horského kola. Letní lyže, které neznají hranic. Ideální pro toulky přírodou. Sport pro každého, blahodárně posilující celé tělo.
Díky stabilním širokým kolům, nízkému těžišti a hlavně brzdám, vzbuzují důvěru začátečníků a také se k nim chovají mnohem přívětivěji než jakékoli jiné brusle. Především brzda je pro začátečníka neocenitelná. Velká kola rozšířila výběr terénu a usnadnila pohyb. Lehký, ale robustní podvozek se vzduchem plněnými terénními koly odpruží každou nerovnost a přispívá ke klidné a pohodlné jízdě. Hydraulické brzdy odstranily velký handicap, který dosud měly brusle proti jízdním kolům.
  
VIDEO - Downhill, KITE, Crosscountry
Možnosti použití jsou velmi široké. Nejběžnější je crosskating - bruslení s holemi i v terénu, buď jako fitness - pravidelná kondiční, či tréningová aktivita zapojující celé tělo nebo jako turistika, stejně jako třeba běžky nebo horská kola. Vynikající jsou letní lyže při letní přípravě běžkařů, jako trénink plavců nebo jako doplňková tréninková aktivita jiných závodníků. Lákavá možnost zpestření školních výcvikových kurzů a soustředění. Pro freeridery a sběrače adrenalinu sjíždění zatravněných sjezdovek, lyžařská paralela mountainboardu. Zoufalci závislí na větru (a nezávislí na vodě) uplatní letní lyže v delší části roku, kdy není sníh. Především při výuce kitingu nebo kitewingu jsou letní lyže výrazně tolerantnější než mountainboard.

 POPIS A VIDEO NA TV NOVA                                   Rozdíly mezi modely DH a CC

                TRAILSKATE DownHill                   TRAILSKATE CrossCountry

   

 MODELY A VELIKOSTI TRAILSKATE         PRAKTICKÉ INFORMACE  


 PRODEJCI a TESTOVÁNÍ                     KATALOG  

 CENÍK DÍLŮ  

     LETNÍ LYŽE dováží CARVING sport s.r.o.

carving-sport.cz


carv.cz