FOTOINZERTVOLBA LYŽÍFÓRUMANTICARVINGFOTO-VIDEO
www.carv.cz
 
 
  
E-SHOP Osobní odběr SKIcentrum BRNOKurz FUNCARVINGURYCHLOKURZY carvinguTESTcentrum LUSTI

ZEM&VEK

Slovanství.cz

Čtení >>    Přidat zprávu do stejných rubrik >>
Ostatní
skupina:   středisko:  
komu:      krajíc 16.11.2003 
předmět: Re: Re: Re: Re: Nechápu! 19:14:50 
zpráva: Jestli myslíš můj nick, tak ten je o.k. Tvojí odpověď jsem četl, ale že fc je základ jakéhokoliv carvingu stím nemůžu vůbec souhlasit. W.Kuchler se pasoval na gura carvingu v evropě (hlavně díky německémuskimagazinu), ale vývoj jde dál a jeho teorie o funcarvingující široké veřejnosti se ukázaly mylné.
A ztvé odpovědi a z těchto stránek jsem pochopil, že jste s Kuchlerem názorově blízcí.
Nechci ti do tohokecat a dovedu si představit co tyto stránky stály práce a peněz, takže moje názory na tento web ber jakoprvní dojem. Protože ještě není sníh, tak tady aspoň rád pokecám o lyžování a carvingu.
Čau
Autor: Hermínka Odpovědět ve fóru >>
skupina:   středisko:  
komu:      Hermínka 16.11.2003 
předmět: Re: Re: Re: Re: Re: Nechápu! 21:24:58 
zpráva: To, co tady tvrdím, mám prakticky ověřeno na desítkách lyžařů nejrůznější úrovně. Všechno, co mi tu tvrdíš,jsem už někde četl. Nebýt Kuchlera, a jeho teorie (a hlavně praxe) tak sem po těch deseti letech snowboardinguna lyže v životě nevlezl. Vzhledem k tomu, že k němu mám opravdu názorově blízko, vím, jak neznatelná jehranice mezi umírněným funcarvingem a "obyčejným"carvingem.
P.S. Kvůli tomu "pokecání" to tu je!
Autor: krajíc Odpovědět ve fóru >>
skupina:   středisko:  
komu:      krajíc a Hermínka 17.11.2003 
předmět: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nechápu! 11:23:47 
zpráva: No nejdriv musim projevit nadseni z toho, ze se tu forum pomalu rozjizdi. vyborne aspon mam dalsi zachytnejbod na internetu :o).

Co se tyce vaseho "sporu" nebo spise "pre" tak musim potvrdit, ze Krajícje opravdu schopnej naucit jezdit po hrane temer kohokoliv za cca 4 dny na svahu. Sam jsem si diky (nejen)nemu ujasnil co a jak mam delat :o). Protoze kdyz jsem si zkousel predtim na svahu hranit tak bez teoretickeprupravy jsem tam furt cpal vahu na vnejsi nohu a na tom se shodnem, ze to asi moc nejde. Ale ja jsme asi byldocela snadnej objekt na preroubovani.
Autor: PJGepr Odpovědět ve fóru >>
     Přidat  k oblíbeným položkám        Poslat  emailem odkaz na tuto stránku