FOTOINZERTVOLBA LYŽÍFÓRUMANTICARVINGFOTO-VIDEO
www.carv.cz
 
 
  
E-SHOP Osobní odběr SKIcentrum BRNOKurz FUNCARVINGURYCHLOKURZY carvinguTESTcentrum LUSTI

ZEM&VEK

Slovanství.cz

Čtení >>    Přidat zprávu do stejných rubrik >>
Technika jízdy
skupina:   středisko:  
komu:      Zuzka B. 07.05.2013 
předmět: Děti na Lušťovkách 23:45:04 
zpráva: Když jsem 3 letému synovi (17kg) objednávala JCT 90, Dan se chytal za hlavu. Ale z našeho pohledu mu to šlo bezvadně: http://www.youtube.com/watch?v=rIdMudZu9UA a děsně ho to bavilo.
Autor: Zuzka B. Odpovědět ve fóru >>
skupina:   středisko:  
komu:      Zuzka B. 10.05.2013 
předmět: Re: Děti na Lušťovkách 22:20:25 
zpráva: na 3 roky hezký, je fakt, že jezdí pomaloučku a 70ky by mu lépe točily. za dva, tři roky zrychlí a budou mu tyhle akorát ;-)
Autor: JohnyPes (JPS) Odpovědět ve fóru >>
skupina:   středisko:  
komu:      Zuzka B. 10.05.2013 
předmět: Re: Děti na Lušťovkách 11:10:31 
zpráva: Taky balančně je to na hranici (když jede kolem kamery a mírnější terén jízdu zpomalí), proto ten široký postoj.
Autor: Dan Odpovědět ve fóru >>
skupina:   středisko:  
komu:      Dan 20.05.2013 
předmět: Re: Děti na Lušťovkách 23:40:59 
zpráva: Asi máte pravdu. Díky za rozbor. Vím, že by pro něj byly lepší žirafky, ale jetých není zrovna velká nabídka... Na druhou stranu jsem se připravovala na to, že celou první zimu proplužíme a vůbec si nezajezdíme. Kuba byl na lyžích asi 10 dní a ke konci už jezdil samostatně a my si s ním zajezdili pěkně. V porovnání s lyžema na kterých začínala dcerka nelze srovnat - tam to bez plužení nešlo, protože nedokázala obloukem zastavit. Tímto chválím zde doporučovanou metodiku i techniku pro výuku dětí.
Autor: Zuzka B. Odpovědět ve fóru >>
skupina:   středisko:  
komu:      Zuzka B. 10.05.2013 
předmět: Re: Děti na Lušťovkách 10:59:57 
zpráva: Paní Zuzko, děkuji za další pěkné video!
Jde mu to, protože se velmi snaží a přizpůsobuje tomu co má na nohách, ale přirozenost se z toho vytrácí. Pokroucené tělo je známkou toho, že nevhodný materiál musí řešit oddělenou prací nohou, tedy prvkem slalomové závodní techniky. Nemůže se do oblouku ani trochu přirozeně naklonit, pouze tam naklápí kolena a pánev - tzv. kompenzační odklon. Musí tedy skutečně makat!
Doprava neuvěřitelně krásně naklápí vnitřní lyži, doleva už mu to tak nejde. Jede tedy celý kopec hlavně po pravé lyži ...
Takže, lepší než na rovných, ale jen díky tomu, že dítě pochopilo s čím má tu čest. Myslím, že Váš syn je především velmi trpělivý ...
Autor: Dan Odpovědět ve fóru >>
     Přidat  k oblíbeným položkám        Poslat  emailem odkaz na tuto stránku